Ruleta 101: Zlepšit Váš sázkařský strategie

Hra rulety je stovky let stará, ale stále zůstává jedním z nejpopulárnějších her na světě. Jedním z důvodů, proč tolik lidí jsou zpracovávány na ruletě je, že se zdá, že je to hra náhody, který usnadňuje pro nováčky skočit a dostat se rychle hraní.

roulette-wheel

Nicméně, existuje ve skutečnosti celá řada jemností, které mohou určovat výsledky v ruletě. Jednou z nejvíce přehlížených faktorů je sázení strategie hráče.

Pokud jste opravdu vážně zvýšit své šance na výhru v ruletě velké, pak budete muset přijít s dobrým sázení strategie. Zde je několik tipů, aby zvážila:

Nalezení správné sázení strategie

Když přijde na ruletě, existuje několik různých sázkových strategií z čeho vybírat. Ti všichni mají jeden ze dvou cílů: omezování své ztráty, pokud máte sérii porážek, nebo maximalizovat své výhry, pokud máte vítěznou sérii.

Samozřejmě, že ruleta je hazardní hry, a tak zlepšit svou sázkovou strategii nezachrání tě před ztrátou peněz. Nicméně, bude vás z ztrácí celý svůj rozpočet na pár spiny, fakticky dává vám více možností, jak vyhrát.

Martingale Strategie

Martingale strategie je téměř stejně staré jako hry samotné rulety. Předpokladem za tímto regresivní sázení systém je docela jednoduchý: zdvojnásobit své sázky pokaždé, když se ztratí a udržet je stejné, když vyhrajete.

Dokud máte dostatek peněz, aby vydržet na svých ztrát, budete mít čistá výhra podobné vaší původní sázky. Nebude záležet na tom, kolikrát prohrajete. Nicméně, pro tento systém fungoval, musíte se ujistit, že začnete s dostatečně nízkou sázku, že nebudete spalovat celý svůj rozpočet. Ztráty sčítají exponenciálně, pokud jste příliš ambiciózní. Počínaje kolem $ 5 děl dobře, jak budete potřebovat pouze rozpočet ve výši $ 315 tak dlouho, jak můžete vyhrát v šesti spinu.

Martingale Strategie Reverse

Strategie Martingale funguje dobře v krátkodobém horizontu, ale můžete čelit prudké ztráty, když budete hrát. Pokud budete u stolu na chvíli, méně riskantní strategie, aby zvážila je Reverse Martingale strategie. Tato strategie je chtěl dát výhodu hráčům na vítězné vlně.

Zde je návod, jak to funguje:

* Začínáte s minimální sázkou. * Pořád sázení stejnou minimální dokud nevyhrajete. * Můžete zdvojnásobit svou sázku poté, co vyhrál. * Ty pak ji snížit na původní, minimální sázky.

Myšlenka je zde jezdit na vítězné pruhy, ale chránit svůj rozpočet, když jste ztratili.

(Jako okrajová poznámka, zatímco tradiční systém Martingale může být použit po celém stole, pomocí Reverse Martingale tímto způsobem není praktické, protože sázíte na opakovačů).

Který přístup je lepší?

Mnoho hráčů mají tendenci vyzkoušet nějakou variaci Martingale strategie Reverse, i když nikdy neslyšel. Udržují sázení vyšší poté, co vyhrál, protože si myslí, že jsou na pruh.

Ale tady je ten problém s touto linií myšlení: minulé výsledky nejsou prediktory budoucí. Veškeré vítězné pruhy máte v ruletě jsou způsobeny pouze náhodě. Pokud jste dvojnásobek vsazené částky pokaždé, když vyhrajete, pak budete nevyhnutelně čelit ztrátu, která bude stát víc, než všechny předchozí výhry.

Zde je příklad toho, jak by se strategie Martingale a Reverse Martingale odehrávat v reálném hře:

Martingale strategie

Začínáte sázení $ 5. Ztratíte na svém prvním spinu, takže zdvojnásobit svou sázku na $ 10. Ztratíte znovu, a zdvojnásobit svou sázku na $ 20. Ztratíte potřetí a zdvojnásobit svou sázku na $. 40 Tentokrát můžete vyhrát a sbírat vaše $. 40

V tomto případě jste strávil $ 35 dohromady, takže si dopředu o $ 5.

Reverse Martingale strategie

Začali jste off sázky $ 5. Ztratíte třikrát a udržet své sázky stejný po každé ztrátě, takže jste strávil $ 15 dohromady. Konečně jsi vyhrát na svém čtvrtém spinu a sbírat $ 5, což znamená, že jste čelí ztrátě $ 15 tak daleko.

Poté, co vyhrajete, jste se rozhodli zdvojnásobit svou sázku na $ 10. Vyhrajete znovu a zdvojnásobit svou sázku na $ 20. Můžete vyhrát potřetí a zdvojnásobí na $. 40 Jsi na pěkné vítězné vlně, a cítíte dobře. Bohužel, v dalším kole, můžete skončit ztráty $ 40 sázku.

Podle této strategie, kterou pustíte svou sázku zpět dolů na $ 5, ale v tuto chvíli, že jste strávil $ 90 a jen získal zpět $. 35 Vy rozhodnete, že váš vítězný streak je u konce a odejít se ztrátou $ 65.

Sečteno a podtrženo: Strategie Matters

Jak můžete vidět z tohoto scénáře by vy jste v plusu, když se zasekl s Martingale strategií (a pokud jste se naučil odejít od stolu, když jste byli dopředu). Stačí pouze jednou vyhrát se strategií Martingale, aby kladný výnos.

Problém s Martingale strategií Reverse je, že pokud nevyhrajete na první spin, budete muset vyhrát vícekrát, aby se v černých číslech. Výhodou této strategie je, že pokud jste opravdu mít vítěznou sérii, pak budete mít šanci vyjít mnohem dále dopředu. To může být mnohem víc vzrušující, ale nezapomeňte, že jste uvedení své peníze na náhodě, spíše než strategie, která je prokázané, aby vás malý výnos nad krátkodobém horizontu.

Zde je riziko u Martingale strategií, i když … V době, kdy si konečně vyhrát, budete pravděpodobně snížili svou sázku o polovinu, což vás postaví na mnohem vyšší sázky, než když jste začali. Vzhledem k tomu, vaše sázka bude exponenciálně zvyšuje, můžete vyhodit přes všechny celý svůj rozpočet v době, kdy se konečně dělat to zpátky. Lidé, kteří odejít s malým ziskem z Martingale strategie jsou ty, které mají sebekontrolu odejít, zatímco v sázce jsou stále nízké a jsou o něco napřed.

Nakonec, i když ruleta je hazardní hry, vaším sázkařským strategie hraje obrovskou roli při návštěvě jakéhokoli výplaty. To může znamenat rozdíl mezi odcházel, která ztratila svůj rozpočet nebo dělat zpět malý zisk – tak dlouho, jak jste spokojeni užívat menší výhry a odcházel, když jste ještě vzhůru.

Comments Off on Ruleta 101: Zlepšit Váš sázkařský strategie

Filed under Casino

Comments are closed.